Меню
Ваш кошик

Термокружки

Термокружки
Термокружки Line Art – це зручні кухлі з кришкою, що виконують одночасно функції термоса і чашки, з якої можна пити на ходу. Об’єм термокружок дозволяє заливати одну або дві порції чаю, кави чи іншого напою. Подвійні вакуумні стінки з нержавіючої сталі відмінно тримають температуру рідини, яка знаходиться всередині кухля. Щільна кришка забезпечує ідеальну герметичність. 

Термокружки Line Ar можна переносити в рюкзаках та портфелях з діловими паперами, в закритому стані вони не пропускають рідину. Для цього кришки підсилені силіконовими ущільнювачами. Отвори для пиття зручні, захищені від потрапляння бруду. 

Термокружки мають ергономічну форму, їх приємно тримати в руках. Деякі моделі оснащені спеціальними ремінцями для кріплення та силіконовими манжетами для зручності. Кожна модель відрізняється стильним сучасним дизайном. 

Купити термокружки різного кольору та об’єму можна на сайті Line Art. Ми – офіційний представник бренду в Україні.


Артикул: 5057-2 Наявність: 1405
Термокружка Classico червоного кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може зб..
200 грн
Без ПДВ:200 грн
Артикул: 5057-4 Наявність: 1090
Термокружка Classico зеленого кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може збе..
200 грн
Без ПДВ:200 грн
Артикул: 8103V-11 Наявність: 614
Термокружка вакуумна Ofelia графітового кольору від бренду Line Art виготовлена з нержавіючої сталі та пластику. Призначена для щоденного використання на роботі, під час прогулянок містом, подорожей. Корпус термокружки має подвійні стінки з нержавійки. Між металевими стінками знаходиться вакуум. Це..
260 грн
Без ПДВ:260 грн
Артикул: 20215-06 Наявність: 571
Термокружка Cuba помаранчево-сірого кольору від бренду Line Art виготовлена з якісної нержавіючої сталі, пластику та силікону. Посуд призначений для щоденного використання на роботі, під час прогулянок містом, подорожей. Корпус термокружки має подвійні стінки з нержавіючої сталі. Це допомагає декіл..
480 грн
Без ПДВ:480 грн
Артикул: 5057-3 Наявність: 442
Термокружка Classico синього кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може збер..
200 грн
Без ПДВ:200 грн
Артикул: 20215-03 Наявність: 359
Термокружка Cuba синьо-сірого кольору від бренду Line Art виготовлена з якісної нержавіючої сталі, пластику та силікону. Посуд призначений для щоденного використання на роботі, під час прогулянок містом, подорожей. Корпус термокружки має подвійні стінки з нержавіючої сталі. Це допомагає декілька го..
480 грн
Без ПДВ:480 грн
Артикул: 20215-02 Наявність: 240
Термокружка Cuba червоно-сірого кольору від бренду Line Art виготовлена з якісної нержавіючої сталі, пластику та силікону. Посуд призначений для щоденного використання на роботі, під час прогулянок містом, подорожей. Корпус термокружки має подвійні стінки з нержавіючої сталі. Це допомагає декілька ..
480 грн
Без ПДВ:480 грн
Артикул: 20212LA-08 Наявність: 47
Термокружка Albania білого кольору від бренду Line Art виготовлена з нержавіючої сталі та пластику. Призначена для щоденного використання на роботі, під час прогулянок містом, подорожей. Корпус термокружки має подвійні стінки з нержавійки високого ґатунку. Між металевими стінками знаходиться вакуум..
456 грн
Без ПДВ:456 грн
Артикул: 8085LA-8 Наявність: 41
Термокружка Bari Line Art виготовлена з нержавіючої сталі та пластику. Головна особливість виробу – подвійні стінки корпусу й вакуум між ними. Завдяки цьому термокружка забезпечує максимальний час збереження напою потрібної температури – до 24 годин. Об'єм термокружки – 450 мл. Це один з небагатьох ..
560 грн
Без ПДВ:560 грн
Артикул: 20214LA-08 Наявність: 37
Термокружка Tunisia білого кольору від бренду Line Art – це компактний посуд, з якого зручно пити на ходу. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі та пластику. Термокружка має подвійні вакуумні стінки. Завдяки цьому посуд забезпечує збереження напою потрібної температури протягом декількох годин. Об..
493 грн
Без ПДВ:493 грн
Артикул: 20201LA-01 Наявність: 34
Термокружка Mao чорного кольору від бренду Line Art – це високоякісний посуд, виготовлений з металу та бамбука. Дизайнери вдало поєднали текстуру деревини з нержавіючою сталлю. Об’єм термокружки – 500 мл. Виріб призначений для чаю, кави, морсу, води. Термокружка має подвійні стінки. Внутрішня колба..
592 грн
Без ПДВ:592 грн
Артикул: 8084LA-02 Наявність: 32
Термокружка Comfy червоного кольору від бренду Line Art – це високоякісний посуд, який забезпечить належну температуру напоїв. Виріб виглядає дуже стильно, його носять на спеціальному ремінці, який кріпиться за вушко кришки. Корпус термокухля металевий, зовнішній і внутрішній шари виготовлені з нерж..
597 грн
Без ПДВ:597 грн
Показано з 1 по 12 із 34 (3 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.