Меню
Ваш кошик

Термокружки

Термокружки
Термокружки Line Art – це зручні кухлі з кришкою, що виконують одночасно функції термоса і чашки, з якої можна пити на ходу. Об’єм термокружок дозволяє заливати одну або дві порції чаю, кави чи іншого напою. Подвійні вакуумні стінки з нержавіючої сталі відмінно тримають температуру рідини, яка знаходиться всередині кухля. Щільна кришка забезпечує ідеальну герметичність. 

Термокружки Line Ar можна переносити в рюкзаках та портфелях з діловими паперами, в закритому стані вони не пропускають рідину. Для цього кришки підсилені силіконовими ущільнювачами. Отвори для пиття зручні, захищені від потрапляння бруду. 

Термокружки мають ергономічну форму, їх приємно тримати в руках. Деякі моделі оснащені спеціальними ремінцями для кріплення та силіконовими манжетами для зручності. Кожна модель відрізняється стильним сучасним дизайном. 

Купити термокружки різного кольору та об’єму можна на сайті Line Art. Ми – офіційний представник бренду в Україні.


Артикул: 8103V-11 Наявність: 4129
Термокружка вакуумна Ofelia графітового кольору від бренду Line Art виготовлена з нержавіючої сталі та пластику. Призначена для щоденного використання на роботі, під час прогулянок містом, подорожей. Корпус термокружки має подвійні стінки з нержавійки. Між металевими стінками знаходиться вакуум. Це..
304 грн
Без ПДВ:304 грн
Артикул: 5057-1 Наявність: 4037
Термокружка Classico чорного кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може збер..
232 грн
Без ПДВ:232 грн
Артикул: 5001V-1 Наявність: 3003
Термокружка Verona чорного кольору від бренду Line Art – це посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Виріб призначений для щоденного використання. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, покритої матовим лаком. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкц..
299 грн
Без ПДВ:299 грн
Артикул: 5057-3 Наявність: 2849
Термокружка Classico синього кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може збер..
232 грн
Без ПДВ:232 грн
Артикул: 5057-4 Наявність: 1962
Термокружка Classico зеленого кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може збе..
232 грн
Без ПДВ:232 грн
Артикул: 5057-2 Наявність: 1910
Термокружка Classico червоного кольору від бренду Line Art – це зручний та герметичний посуд, з якого можна пити чай чи каву на ходу. Вакуумна термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з покриттям сатин-металік. Має подвійні стінки з вакуумом. Завдяки такій конструкції колби може зб..
232 грн
Без ПДВ:232 грн
Артикул: 20204-02 Наявність: 1486
Термокружка Goa біло-червоного кольору від бренду Line Art має кришку зі зручною ручкою. Призначена для чаю, кави, морсу, води. Рекомендована мандрівникам, спортсменам, любителям екскурсій та довгих прогулянок. Металева термокружка має подвійні стінки. Внутрішня виготовлена з високоякісної нержавіюч..
509 грн
Без ПДВ:509 грн
Артикул: 20204-03 Наявність: 1485
Термокружка Goa біло-синього кольору від бренду Line Art має кришку зі зручною ручкою. Призначена для чаю, кави, морсу, води. Рекомендована мандрівникам, спортсменам, любителям екскурсій та довгих прогулянок. Металева термокружка має подвійні стінки. Внутрішня виготовлена з високоякісної нержавіючої..
509 грн
Без ПДВ:509 грн
Артикул: 20204-01 Наявність: 1485
Термокружка Goa біло-чорного кольору від бренду Line Art має кришку зі зручною ручкою. Призначена для чаю, кави, морсу, води. Рекомендована мандрівникам, спортсменам, любителям екскурсій та довгих прогулянок. Металева термокружка має подвійні стінки. Внутрішня стінка виготовлена з високоякісної нерж..
509 грн
Без ПДВ:509 грн
Артикул: 20204-07 Наявність: 1485
Термокружка Goa від бренду Line Art має кришку зі зручною ручкою. Призначена для чаю, кави, морсу, води. Рекомендована мандрівникам, спортсменам, любителям екскурсій та довгих прогулянок. Металева термокружка має подвійні стінки. Внутрішня виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 304. Ця марка ..
509 грн
Без ПДВ:509 грн
Артикул: 20211-02 Наявність: 1466
Термокружка Cyprus червоного кольору від бренду Line Art виготовлена з якісної нержавіючої сталі, пластику та силікону. Посуд призначений для щоденного використання. Термокухоль беруть на роботу, екскурсії, прогулянки. Корпус термокружки має подвійні металеві стінки. Це допомагає декілька годин збе..
423 грн
Без ПДВ:423 грн
Артикул: 20211-11 Наявність: 1425
Термокружка Cyprus графітового кольору від бренду Line Art виготовлена з якісної нержавіючої сталі, пластику та силікону. Посуд призначений для щоденного використання. Термокухоль беруть на роботу, екскурсії, прогулянки. Корпус термокружки має подвійні металеві стінки. Це допомагає декілька годин з..
423 грн
Без ПДВ:423 грн
Показано з 1 по 12 із 34 (3 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.